Kilpailut

Tuloksia 2024

PM-lohipilkki Säläisjärvi 20.1.2024 (PDF)

PK 5 Kuorasjärvi 25.2.2024 (PDF)

LUK – ASUK pilkki Kuorasjärvi 3.4.2024 (PDF)

Luomucup I Hirvijärvi 7.5.2024 (PDF)

LUK kesäonki I Hirvijärvi 7.5.2024 (PDF)

Supercup I Hirvijärvi 21.5.2024 (PDF)

Nuorten onki Kyrkösjärvi 23.5.2024 (PDF)

Luomucup 3 Varpula 11.6.2024 (PDF)

LUK kesäonki 2 Varpula 11.6.2024 (PDF)

Supercup V Kyrönjoki 25.6.2024 (PDF)

Laituripilkin joukkue-cup Kaskinen 30.6.2024 (PDF)

Sorsanpesän onki 10.7.2024 (PDF)

Luomucup 5 Kyrönjoki 16.7.2024 (PDF)

LUK kesäonki III Kyrönjoki 16.7.2024 (PDF)

Menestyjät 2023 (PDF)

Tuloksia 2023

PM-lohipilkki Säläisjärvi 22.1.2023 (PDF)

Pilkki Kuorasjärvi 26.2.2023 (PDF)

PM-pilkki Kuorasjärvi 4.3.2023 (PDF)

Luomucup I Kyrkösjärvi 16.5.2023 (PDF)

LUK kesäonki I Kyrkösjärvi 16.5.2023 (PDF)

Heittocup I Kyrkösjärvi 22.5.2023 (PDF)

Nuorten onki Kyrkösjärvi 25.5.2023 (PDF)

Supercup III Hirvijärvi 6.6.2023 (PDF)

Luomucup III Varpula 13.6.2023 (PDF)

LUK kesäonki II Varpula 13.6.2023 (PDF)

Heittocup II Varpula 19.6.2023 (PDF)

Laituripilkki Kaskinen 2.7.2023 (PDF)

Luomucup V Kyrönjoki 11.7.2023 (PDF)

LUK kesäonki III Kyrönjoki 11.7.2023 (PDF)

Sorsanpesän onki 12.7.2023 (PDF)

Supercup VI Kyrönjoki 18.7.2023 (PDF)

Onkikuninkuus IV Isokyrö Karoliini 22.7.2023 (PDF)

Luomucup VI Hirvijärvi 25.7.2023 (PDF)

LUK kesäonki IV 25.7.2023 Hirvijärvi (PDF)

LUK kesäonki lopputulokset (PDF)

SM-soutu-uistelu 29.7.2023 Kuorasjärvi (PDF)

Heittocup III 31.7.2023 Kyrkösjärvi (PDF)

Heittocup 2023 lopputulokset (PDF)

Supercup VIII 15.8.2023 Kyrkösjärvi (PDF)

LUK Virvelimestaruus 29.8.23 Kyrkösjärvi (PDF)

Rääpiäiset 24.9.23 Kyrkösjärvi (PDF)

Menestyjät 2022  (PDF)

Tuloksia 2022 

LUK pilkkimestaruus Kuorasjärvi 27.2.2022 (doc) (PDF)
Pilkkikuninkuus 4 Kuorasjärvi 27.2.2022 (doc) (PDF)
Kahden vavan kisa + ahven Säläisjärvi 27.3.2022 (PDF)
LUK -ASUK pilkki Kalajärvi 30.3.2022 (doc) (PDF)
PM-lohipilkki Säläisjärvi 3.4.2022 (doc) (PDF)
Luomucup 2, Kyrkösjärvi 24.5.2022 (doc) (PDF)
LUK Kesäonki 1, Kyrkösjärvi 24.5.2022 (doc) (PDF)
Nuorten onki, Kyrkösjärvi 25.5.2022 (doc) (PDF)
Supercup III, Aunessilta 31.5.2022 (doc) (PDF)
Heittocup I, Hirvijärvi 13.6.2022(PDF)
Luomu 3, Varpula 21.6.2022 (PDF)
LUK kesäonki 2 Varpula 21.6.2022 (PDF)
PM-laituripilkki Kaskinen 3.7.2022 (PDF)
Heittocup II, Varpula 11.7.2022 (PDF)
Sorsanpesä onki 13.7.2022 (PDF)
Luomu 5, Kyrönjoki 19.7.2022 (PDF)
LUK kesäonki 3, Kyrönjoki 19.7.2022 (PDF)
Onkikuninkuus IV, Isokyrö Karoliini 23.7.2022 (PDF)
Supercup VII, Hirvijärvi 26.7.2022 (PDF)
Seinäjoen kaupunginmestaruus, Kyrkösjärvi 27.7.2022 (PDF)
Eläkeläisten ja muiden paikalle ehtineiden laituripilkki Kyrkösjärvi 28.7.2022 (PDF)
Heittocup III, Hirvijärvi 8.8.2022 (PDF)
Luomucup VII, Hirvijärvi 16.8.2022 (PDF)
LUK kesäonki 4, Hirvijärvi 16.8.2022 (PDF)
LUK kesäonki lopputulokset (PDF)
Supercup 9, Kyrkösjärvi Sevo 23.8.2022 (PDF)
LUK – LSK, Hirvijärvi 25.8.22 (PDF)
LUK virvelimestaruus, Kyrkösjärvi 30.8.2022 (PDF)
Heittocup 4, Kyrkösjärvi 12.9.2022 (PDF)
Heittocup lopputilanne (PDF)
Rääpiäiset, Kyrönjoki 25.9.2022 (PDF)

Menestyjät 2021 (doc) (PDF)

Tuloksia 2021

Supercup II, Hirvijärvi 25.5.2021 (doc) (PDF)
Nuoriso-onki, Kyrkösjärvi 26.5.2021 (doc)(PDF)
Luomu-cup III, Kyrkösjärvi 22.6.2021 (doc) (PDF)
Luk kesäonki I, Kyrkösjärvi 22.6.2021 (doc) (PDF)
Sälli-cup, Säläisjärvi 19.6.2021 (doc) (PDF)
Heitto-cup I, Hirvijärvi 28.6.2021 (doc) (PDF)
Super-cup V, Kyrkösjärvi 29.6.2021 (doc) (PDF)
Laituripilkki Kaskinen 4.7.2021 (doc) (PDF)
Laituripilkki LUK mestaruus (doc) (PDF)
Luomu-cup V, Varpula 20.7.2021 (doc) (PDF)
Luk kesäonki II, Varpula 20.7.2021 (doc) (PDF)
Karoliini onki 24.7.2021 (doc) (PDF)
Sjoki kaupunginmestaruus 28.7.2021 (doc) (PDF)
Super-cup VIII, Hirvijärvi 3.8.2021 (doc) (PDF)
Luomu-cup VII, Hirvijärvi 17.8.2021 (doc) (PDF)
LUK kesäonki III, Hirvijärvi 17.8.2021 (doc) (PDF)
LUK kesäonki 2021 lopputulokset (doc) (PDF)
LSK – LUK Hirvijärvi 25.8.2021 (doc) (PDF)
Heittocup II, Kyrkösjärvi 28.8.2021 (doc) (PDF)
LUK virvelimestaruus Kyrkösjärvi 31.8.2021 (doc) (PDF)
Heittocup III ja cup lopputulokset, Varpula 12.9.2021 (doc) (PDF)
Rääpiäisonki, Kyrönjoki Munakka 3.10.2021 (doc) (PDF)

Menestyjät 2020 (doc) (PDF)

Tuloksia 2020

Pm lohipilkki Säläisjärvi 19.1.2020 (doc) (PDF)
Pilkkikuninkuus V Kuorasjärvi 16.2.2020 (doc) (PDF)
Luk pilkkimestaruus Kuorasjärvi 16.2.2020 (doc) (PDF)
Supercup , Hirvijärvi 2.6.2020 (xls)(PDF)
Luomucup, Munakka 23.6.2020 (doc)(PDF)
Luk kesäonki I, Munakka 23.6.2020 (doc) (PDF)
Jigi-cup I, Hirvijärvi 27.6.2020 (doc) (PDF)
Karoliinionki, Isokyrö Karoliini 19.7.2020 (doc) (PDF)
Luomucup 4, Varpula 21,7,2020 (doc) (PDF)
Luk kesäonki II, Varpula 21.7.2020 (doc) (PDF)
Jigi-cup II, Kyrkösjärvi 25.7.2020 (doc) (PDF)
Seinäjoen onkimestaruus 29.7.2020 Kyrkösjärvi (doc) (PDF)
Luomucup 6, Kyrkösjärvi 18.8.2020 (doc) (PDF)
Luk kesäonki 3, Kyrkösjärvi 18.8.2020 (doc)  (PDF)
Luk – LSK Hirvijärvi 26.8.2020 (doc) (PDF)
Jigicup 3, Varpulan allas 29.8.2020 (doc) (PDF)
Luk virvelimestaruus Kyrkösjärvi 2.9.2020 (doc) (PDF)
Rääpiäiset, Kyrkösjärvi 27.9.2020 (doc) (PDF)

Luk kesäonki 2020 lopputulokset (doc) (PDF)
Jigicup 2020 lopputulokset (doc) (PDF)

Menestyjät 2019 (doc) (PDF)

Tuloksia 2019:

Kalajärvi 27.1.2019 (doc) (PDF) 
Kuorasjärvi 17.2.109 (doc) (PDF)
LUK pilkkimestaruus Kuorasjärvi 17.2.2019 (doc) (PDF)
PM-lohipilkki Säläisjärvi 3.3.2019 (doc) (PDF)
Kahden vavan kisa Säläisjärvi 30.3.2019 (PDF)
Laituripilkki Kalajärvi 4.5.2019 (doc) (PDF)
Onkikuninkuus I Kyrkösjärvi 11.5.2019 (doc) (PDF)
Luomucup 2 Munakka 28.5.2019 (doc) (PDF)
LUK kesäonki 1 Munakka 28.5.2019 (doc) (PDF)
Luomucup 4 Munakka 25.6.2019 (doc) (PDF)
LUK kesäonki 2 Munakka 25.6.2019 (doc) (PDF)
Karoliinicup II 7.7.2019 (doc) (PDF)
Luomucup 6 Kyrkösjärvi 23.7.2019 (doc) (PDF)
LUK kesäonki 3 Kyrkösjärvi 23.7.2019 (doc) (PDF)
LUK perhomestaruus Säläisjärvi 26.7.2019 (doc) (PDF)
Seinäjoen onkimestaruus Kyrkösjärvi 1.8.2019 (doc) (PDF)
Luomucup 8 Kyrkösjärvi 20.8.2019 (doc) (PDF)
LUK kesäonki 4 Kyrkösjärvi 20.8.2019 (doc) (PDF)
LUK Virveli Kyrkösjärvi 4.9.2019 (doc) (PDF)
Rääpiäiset Kyrkösjärvi 6.10.2019 (doc) (PDF)

Kesäonki 2019 lopputulokset (doc) (PDF)

Menestyjät 2018 (doc) (PDF)

Tuloksia 2018:

Tulokset Kalajärvi 28.1.2018 (doc) (PDF)
Luk pilkkimestaruus Kuorasjärvi 17.2.2018 (doc) (PDF)
PM-lohipilkki Säläisjärvi 4.3.2018 (doc) (PDF)
Luk Lohipilkki Säläisjärvi 24.3.2018 (doc) (PDF)
PM-pilkki Kuortaneenjärvi 25.3.2018 (doc) (PDF)
LUK- Asuk Kuorasjärvi 28.3.2018 (doc) (PDF)
Luk laituripilkki Kalajärvi 27.5.2018 (doc) (PDF)
Nuorten onki Seinäjoki  31.5.2018 (doc) (PDF)
Luomuonki Munakan silta 11.6.2018 (doc) (PDF)
OK 4 Karoliini 8.7.2018 (doc) (PDF)
Kyrkösjärvi Sevo 14.7.2018 (doc) (PDF)
Luomu 2 Kyrönjoki 17.7.2018 (doc) (PDF)
Luomu 3 Kyrönjoki 24.7.2018 (doc) (PDF)
Luomu 4 Hirvijärvi 31.7.2018 (doc) (PDF)
Seinäjoen kaupungin mestaruus 2018 (doc) (PDF)
Ahvencup 2, Säläisjärvi 26.8.2018 (doc) (PDF)
LUK virvelimestaruus Kyrkösjärvi 28.8.2018 (doc) (PDF)
LUK – LSK Kyrkösjärvi 31.8.2018 (doc) (PDF)
Syöttäjät/ei syöttäjät Kyrkösjärvi 2.9.2018 (doc) (PDF)
PM-perho Säläisjärvi 14.9.2018 (doc) (PDF)
Laituripilkki Kalajärvi 29.9.2018 (doc) (PDF)
Rääpiäisonki Kyrkösjärvi 7.10.2018 (doc) (PDF)

Luk kesäonki lopputilanne (doc) (PDF)

Menestyjät 2017 (doc) (PDF

Tuloksia 2017:

LUK pilkkimestaruus 2017  LUK pilkki 19_2_17
LUK lohipilkin mestaruus 2017  LUK lohipilkki 2017
Tulokset Kyrkösjärvi 25.5.2017 (doc) (PDF)
Tulokset Munakan silta 15.6.2017 (doc) (pdf)
Tulokset Munakan silta 6.7.2017 (doc) (PDF)
Tulokset Karoliini 9.7.2017 (doc) (PDF)
Tulokset veneonki 15.7.2017 (doc) (PDF)
Tulokset Munakan silta 18.7.17 (doc) (PDF)
Tulokset Munakan silta 25.7.17 (doc) (PDF)
Tulokset Luk perhomestaruus Säläisjärvi 28.7.17 (doc) (PDF)
Tulokset Munakan silta 1.8.2017 (doc) (PDF)
Kesäonki 2017 lopputulokset (doc) (PDF)
Seinäjoen kaupungin mestaruus 2017 (doc) (PDF)
PM-onki Kyrkösjärvi 13.8.17 (doc) (PDF)
Haasteonki LSK – LUK 25.8.2017 doc (PDF)
Tulokset LUK virvelimestaruus (doc) (PDF)
Tulokset laituripilkki 30.9.17 Kalajärvi (doc) (PDF)
Tulokset laituripilkki LUK Mestaruus 30.9.17 (doc) (PDF)
Tulokset rääpiäisonki 8.10.2017 (doc) (PDF)